Back to top

Hiány és álomszakmák a Kossuthban!

Ingyen lehet elsajátítani hiány- és álomszakmákat a Kossuthban!

Folyamatos megújulás jellemezi oktatási területein is a Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumot. A közeljövőben induló felnőttoktatási képzések között a hiányszakmák mellett az álomszakmák is helyet kapnak.

A Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium 2015 óta indít felnőttek számára esti tagozaton, a munkaerőpiaci szakemberhiány pótlására az állam által ingyenesen kínált szakmai képzéseket. A szakképző intézményben két szakma és a szakmai képzéshez kapcsolódó első szakképesítés megszerzése a támogatott.

További részletek a Félegyházi Közlöny oldalán!

https://felegyhazikozlony.eu/hirek/24467/ingyen-lehet-elsajatitani-hiany-es-alomszakmakat-a-kossuthban